Kde všade montujeme 2017-11-03T17:09:24+00:00

Kde všade Vám namontujeme naše zariadenia

mapa_slovensko

Počas našej viac ako 17 ročnej praxe v oblasti zabezpečovacích systémov sa naša pôsobnosť neustále rozširuje. Dnes sa už dá povedať, že alarm či kamerový systém Vám namontujeme v rámci východného Slovenska. Na vyššie uvedenej mape si môžete pozrieť v ktorých mestách a samozrejme aj obciach Vám naše zariadenia namontujeme.

.

Prečo práve od nás?

dobra-cenaPonúkame dobrú cenu

Znie to jednoducho – čím viac máme zákazníkov, tým lacnejšie nakupujeme u výrobcov. Ale najprv sme si museli získať a udržať dôveru na oboch stranách. Kvalitou práce, spoľahlivosťou.

skusenostiNič nás neprekvapí

Ani dvadsať rokov starý bezpečnostný systém pre nás nie je problém. Každý rok máme viac ako tisíc pracovných výjazdov k zákazníkom. Máme teda
naozaj dostatok skúseností z praxe.

.

Zabezpečenie od A do Z

Vaše bezpečie vybavíme kompletne. Nielen alarm, ale aj stráženie objektu, kamery alebo trezory. Baví nás aj atypické riešenie. Systémy, ktoré bežne inštalujeme, si môžete vopred prezrieť a vyskúšať u nás.

Montáž je len začiatok

Starostlivosť o každého klienta pokračuje. Vedieme technickú dokumentáciu, podrobné záznamy všetkých opráv, napríklad termíny výmeny akumulátorov. Pravidelnou údržbou šetríme vaše peniaze.

Sme vždy pripravení

Telefóny berieme hneď, a pokiaľ k riešeniu vášho problému nestačí rada po telefóne, radi vám všetko vysvetlíme osobne. Technický návrh zabezpečenia pre vás navyše spracujeme úplne zadarmo!

Patríme k rodine Jablotron

Partner, ktorý v Slovenskej a Českej republike predstavuje to najlepšie v zabezpečovacích systémoch, pravidelne overuje kvalitu našich služieb. My na výrobky Jablotron poskytujeme záruku až 7 rokov.