Zabezpečenie objektu 2017-11-03T17:11:05+00:00

Zabezpečovacie systémy

bezdrotovy_alarm_mini

Bezdrôtový alarm

Samotná inštalácia je veľmi čistá (s minimom vŕtaní a sekaní) a rýchla (teda lacná). Výsledný vzhľad interiéru potom nie je narušený inštalačnými lištami. Systémy sú veľmi rýchlo rozšíriteľné (možno doplniť ďalšie prvky k EZS napr. detektor pohybu) a dajú sa jednoducho odinštalovať (pokiaľ sa napr. presťahujete). Samotestujúce funkcie všetkých súčastí systému upozornia na prípadnú poruchu alebo potrebu výmeny batérií. Životnosť batérií v detektoroch je približne 12 až 24 mesiacov.

drotovy_alarm_mini

Drôtový alarm

Aké sú hlavné prednosti klasických systémov? Výrobky sú väčšinou lacnejšie ako bezdrôtové (pokiaľ sa nepočíta inštalačný materiál a práca) a môžu sa väčšinou kombinovať komponenty niekoľkých výrobcov v jednej inštalácii. Nie je nutné meniť batérie v detektoroch, avšak drôtový systém stráca bezdrôtovú flexibilitu napr. pri premiestnení nábytku, doplnení detektorov, diaľkové ovládanie a pod.

kombinovany_alarm_mini

Kombinovaný alarm

Čo takto bezdrôtovo-drôtový (hybridný) zabezpečovací systém? Jednoduchá odpoveď na otázku: drôtový alebo bezdrôtový. Cenovo výhodný a plne flexibilný je kombinovaný bezdrôtovo-drôtový tzv. hybridný systém. Tam, kde je možné káble naťahať, možno nainštalovať drôtové zabezpečovacie prvky a kde nie, bezdrôtové. Takýto systém má všetky vlastnosti bezdrôtového aj drôtového systému – je komfortný a cenovo výhodný.

Alarmy do domu

Špecializujeme sa na dodávku a montáž elektronických zabezpečovacích systémov, ktoré umožňujú svojou variabilitou prispôsobiť sa na mieru mnohým používateľom. V ponuke sú klasické drôtové systémy, bezdrôtové systémy (odpadá nutnosť ťahania kabeláže) a hybridné systémy (obsahuje drôtové aj bezdrôtové snímače).

CHCEM VEDIEŤ CENU

jablotron100_panel

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Záruka je až 7 rokov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

JABLOTRON 80 je preverený bezdrôtový systém, ktorý je vhodný na ochranu objektov. Od obytných priestorov, obchodov, kancelárií, skladov až po dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Jeho inštalácia je naviac šetrná k objektu aj peňaženke.

Celý systém začína zvončekom (vonkajšou jednotkou), vybaveným farebnou CCTV kamerou s nočným videním, mikrofónom a reproduktorom pre obojstrannú hlasovú komunikáciu operátora s návštevníkom pri vstupe do objektu…

Zistiť viac